Subspace Star Trek fanklub
Subspace Star Trek fanklub

Neobjevená země v Kině Bohumín 28. července

Šestý film na motivy jednoho z nejvýznamnějších scifi fenoménů “Star Trek”, kterým vrcholí cesty kapitána Kirka a jeho posádky vesmírné lodi Enterprise se chystá na výsadek do Kina Bohumín, a to 28. července 2012.

Po úspěšných projekcích dvou dvojdílů seriálu Nová Generace (All Good Things a Time’s Arrow) jsem se rozhodl přivést na stříbrné plátno bohumínského kina tentokráte celovečerní film – a věřím, že právě šestý film na motivy Star Treku je tou správnou volbou.

Při mírových jednáních Klingonů a Federace, mezi kterými panovalo po dlouhá léta nepřátelství, je spáchán atentát na klingonského kancléře Gorkona. Poté, co jde vyšetřit situaci, je kapitán Kirk s doktorem McCoyem hlavním podezřelým a vyhlídky na mírovou budoucnost se zdají být zmařeny.

Kvality Star Treku VI krom výborných hodnocení, ať už po stránce příběhu, obsazení nebo hudby, dokládá i cena Saturn z roku 1993 za nejlepší scifi film roku. Tím nejlepším hodnocením je ovšem nepřeberné množství fanoušků, pro které jsou i dnes hodnoty Star Treku lákavé.

Přidejte se k posádce Enterprise na jejich poslední dobrodružné výpravě!

Pro zájemce také připravujeme doprovodný program, o kterém vás budeme samozřejmě včas informovat – zůstaňtě naladěni 🙂 Více info na www.neobjevenazeme.cz.

korax, 22-04-2012
blog comments powered by Disqus


Chystané akce