Subspace Star Trek fanklub
Subspace Star Trek fanklub

Historie Star Trek webů Subspace

Subspace má na svém kontě za posledních 10 let slušnou řadu akcí všeho druhu – projekce filmů nebo seriálových dvoudílů v kině a samozřejmě sérii Trekkenů, kterých bylo k dnešnímu dni už 14. Tyto akce mají často vlastní miniweb, pokaždé vzhledově korespondující se zaměřením dané akce. Aby designy webů proběhlých akcí nebyly odsouzeny k zapomenutí na disku, uvádíme je zde.

Série conů Trekken

Trekken je série startrekových programových linií na Koprconu (krátce se objevovaly i na Pragoffestu). První Trekken jsme dali dohromady už v roce 2007 a pokračujeme v tom dodnes. Každý Trekken má vždy samostatný web, jehož vzhled vždy odpovídá hlavnímu tématu, na které se v daném roce zaměřujeme.

Projekce Star Trek

Projekcí různých dvoudílů nebo filmů už proběhlo několik, ve své podstatě ale jde o akce nahodilého výskytu – ten se totiž vždy řídí tím, jestli se nám podaří nebo nepodaří získat práva k projekci. 

Projekce TNG dvojdílů „Všechno dobré“ a „Šíp času“ neměly vlastní web a k propagaci jsme používali pouze plakáty a bannery na spřatelených webech.

Weby našeho klubu

Subspace je poslední „reinkarnací“ nejstaršího Star Trek fanklubu v České republice – ten postupem času měnil méno z USS Ostrava na Dominion, UPKB Dominion a nakonec na Subspace. Podoba webu původního USS Ostrava a Dominion se bohužel nedochovala, web UPKB Dominion se nám ale podařilo zachránit, stejně jako všechny verze webu Subspace.cz.

korax, 11-02-2018
blog comments powered by Disqus


Chystané akce