Subspace Star Trek fanklub
Subspace Star Trek fanklub

Akce

V průběhu roku Subspace organizuje nebo se podílí na organizaci řady různorodých akcí pro fanoušky Star Treku, ať už se jedná o přednáškami, projekcemi a soutěžemi nabité cony, pravidelná klubová setkání, takzvané Mise nebo o akce jiného typu, všechny jsou vždy zárukou skvělé zábavy s lidmi laděnými na stejnou vlnu - Star Trek.

Akce obvykle ohlašujeme na naší Facebookové stránce.

Listopad Trekken

Trekken je tradiční český Star Trek con. Program připravovaný fanoušky pro fanoušky je připravován tak, aby byl dobře stravitelný divákem, který s vesmírem Star Treku není moc obeznámen, zároveň ale tak, aby byl atraktivní i pro skalní fanoušky, kteří se považují za Star Trek guru.

Trekken uskutečňuje společně s akcí "Koprcon" v moravském městě Kopřivnice a vyznačuje se mimo jiné velmi příjemnou atmosférou.

>> Web Trekkenu

Červenec Trekfest

Trekfest je startreková programová linie Festivalu Fantazie, který je největším pořádaným setkáním příznivců fenoménů všeho druhu s mnohaletou historií, mezi které patří mimo jiné i Star Trek, StarGate nebo třeba Battlestar Galactica. Koná se v Chotěboři, malém městečku na Vysočině, které v kombinaci s mnoha programovými liniemi tvoří jedinečnou atmosféru specifickou pro Festival Fantazie – ten se tak nabízí jako výborný způsob strávení prvního prázdninového týdne nebo jako doslova fantastická dovolená.

>> Web Trekfestu

zhruba jednou za dva měsíce
Mise

Podobně jako posádka Enterprise vysílala výsadky na mise na neznámé planety, i naši členové se scházejí na Misích - ty naše se ale bohužel nekonají na cizích planetách, ale většinou v Ostravě. Cílem organizování našich Misí je poskytnout fanouškům prostor pro osobní setkání a zábavu laděnou na téma Star Treku.

V rámci každé Mise je zařazena přednáška na to či ono téma ST vesmíru, následovaná tématicky laděným výletem, workshopem, promítáním nějakého kuriózního materiálu a podobně.

V průběhu dne se samozřejmě nezapomeneme dobře najíst.

Mise obvykle ohlašujeme na Facebookové stránce klubu a také je uvádíme v levé části zápatí webu.

Duben Kastrolcon

Krom conů, Misí a dalších ryze startrekových akcí, pořádáme každý rok i Kastrolcon, který z této rodiny akcí lehce vybočuje. Hlavním bodem každého Kastrolconu je soutěžení v přípravě co nejnápaditějšího pokrmu ze světa Star Treku - plomeekové polévky, gaghu, škubaného tribbla, vyberte si.

Obsah je opravdu společenský, mimo kladný vztah ke Star Treku se předpokládá také kladný přístup k jídlu a celé je to okořeněno špetkou kultury či poučení. Kastrolcon je však navíc k tomuto i akcí soutěžní.

Krom těchto pravidelných akcí příležitostně pořádáme i jednorázové akce jako promítání šestého Star Trek filmu (Neobjevená země) nebo dvojdílu "Time's Arrow" v kině.

Vstup na naše akce, které organizujeme, není omezený a může se na ně podívat kdokoli - pokud vás tedy výše popsané akce zajímají, můžet se k nám bez obav připojit - buďto je oznamujeme na tomto webu nebo na facebooku. Samozřejmě se na nás také můžete obrátit pomocí stránky Kontakt.

korax, 18-07-2010
blog comments powered by Disqus


Chystané akce